Combat Krav Maga'nın farkı ne?

En son güncellendiği tarih: 12 Ağu 2020Krav Maga her dönemin sokaklarda büyüyen tehlikelerini göz önüne alarak gelişmeye açık bir dövüş stilidir. Combat Krav Maga International & KIDA-KM CLUB bu fikirden hareketle ülkeden ülkeye farklılık gösterecek şekilde Krav Maga eğitimi verme yeteneğine sahip bir organizasyondur. KIDA-KM CLUB bünyesinde bizler de Türkiye sokaklarında kol gezen tehlikeleri sürekli analiz ederiz. Sokaklarımızda kulanılan Türkiye tipi silahlara karşı savunmalar üretir, öz savunma bilincimizi ve tekniklerimizi duruma uygun biçimde güncelleriz.


KRAV MAGA BİR SAVUNMA BİLİNCİDİR

Combat Krav Maga Irternational & KIDA-KM CLUB olarak Krav Maga'nın, yakın dövüş stili olmasının ötesinde, bir savunma bilinci olduğundan hareket ederiz. Tehdit oluşmadan tehlikeyi analiz ederek güvende kalmak için alınması gereken önlemler bize göre Krav Maga’nın ilk adımını oluşturur.

Önlemlere rağmen, tehlikeli durumdan/saldırıdan kaçınılamıyorsa, savunma taktiklerinin devreye girmesi sağlayacak taktik ve teknikleri çalışırız. Barışçıl oyllar tükendiğinde saldırganı en hızlı şekilde etkisiz hale getirir ve yine aynı hızla saldırı mahallinden uzaklaşırız.


Biz gerçekçi, ekonomik, etkili ve çok becerikliyiz

Göz boyamak yerine gerçek tehditlere karşı eğitim veririz

Size ihtiyacınız olmayan hiçbir şeyi öğretmeyiz

Bizimle geçirdiğiniz zaman verdiğiniz her kuruşa değer

Bizimleyken sadece dövüşmeyi öğrenmezsiniz

BİR 'HAYATTA KALAN'A DÖNÜŞÜRSÜNÜZ


538 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

KRAV MAGA'YI NİYE ÖĞRENMELİSİN

Krav Maga bilirsen Kimse seni kolayca tutamaz, çekemez, itemez ve kavrayamaz Kimse sana kolayca tekme atamaz Kimse seni istediği gibi yumruklayamaz Kimse sana kolaylıkla sopa sallayamaz Kimse sen

KRAV MAGA'DA ÖNCELİKLERİN NEDİR?

Krav Maga'da sana bedeninde veya ruhunda herhangi bir hasar bırakmadan tehlikeyi bertaraf etmen öğretilir. Bu nedenle Krav Maga'da birinci kuralın saldırılara karşın "DÖVÜŞMEKTEN KAÇIN"maktır Bu mümkü